Z dlouhodobé realitní praxe víme, že v průběhu koupě nemovitosti se mohou stát věci, které člověk nedomyslí, pokud není odborníkem na právo, stavebnictví a obchod dohromady. Někdy se může stát, že ani nemáte čas si vše pořádně rozmyslet a uvědomit, protože prodávající na Vás tlačí a nutí Vás podepsat nevýhodnou smlouvu třeba argumentací dalšího (neexistujícího) kupce.

Právě proto potřebujete pomoc odborníka. Pomůžu Vám se zorientovat na realitním trhu, ochráním Vás před ztrátou vašich peněz a pomůžu vám dosáhnout lepší ceny pomocí argumentů, které vám předložím.

 

 

vybertesisvujbalicek

 

minimumTento balíček je určen pro zájemce, kteří mají tzv vybráno a chtějí si pouze ověřit z nezávislého zdroje, zda stav vybrané nemovitosti se skutečně shoduje s deklarovaným stavem. Realitní makléři mají mnohdy pro různé praskliny, fleky a pod. připravené historky, jak tam měli svého známého stavaře, nebo statika a ten jim říkal, že je všechno v pohodě, že to není nic vážného. Pokud jste o nákupu přesvědčení a chcete si pouze potvrdit skutečný stav, tak náklady na tuto službu vám minimálně zajistí klid při podpisu kupní smlouvy. 

 

5000

 

OPTIMUMTento balíček je určen pro zájemce, kteří mají tzv vybráno, chtějí si pouze ověřit z nezávislého zdroje, zda stav vybrané nemovitosti se skutečně shoduje s deklarovaným stavem a chtějí mít o výsledku inspekce zpracovaný PROTOKOL O INSPEKCI NEMOVITOSTI. Protokol obsahuje jednak přehled všech kontrolovaných míst, výčet všech zjištěných vad a poruch a samozřejmě výčet nákladů na jejich odstranění. Tento protokol vám zcela jistě pomůže při vyjednávání o ceně a náklady na něj se vám zcela jistě vrátí zpět.

 

10000

 

MAXIMUMTento balíček je určen pro zájemce, kteří mají tzv vybráno, chtějí si pouze ověřit z nezávislého zdroje, zda stav vybrané nemovitosti se skutečně shoduje s deklarovaným stavem a chtějí mít o výsledku inspekce zpracovaný PROTOKOL O INSPEKCI NEMOVITOSTI. Protokol obsahuje jednak přehled všech kontrolovaných míst, výčet všech zjištěných vad a poruch a samozřejmě výčet nákladů na jejich odstranění. Tento protokol vám zcela jistě pomůže při vyjednávání o ceně a náklady na něj se vám zcela jistě vrátí zpět. Navíc vám vypracuji kompletní ROZPOČET NÁKLADŮ NA REKONSTRUKCI. Takto zpracovaný rozpočet akceptují všechny hypoteční banky a na jeho základě si uděláte kompletní představu o celkové výši vaší investice. Náklady na tento balíček se vám zcela jistě vrátí zpět při vyjednávání se stavební firmou, nebo jednotlivými řemeslníky, o cenách za následnou rekonstrukci.

 

15000

 

KOMPLETTento balíček je určen pro zájemce, kteří chtějí mít krytá záda odborníkem. Na samotném počátku si společně vyspecifikujeme vaše požadavky a představy o bydlení. Vyjasníme si vaše představy o ceně, o celkové výši investice, o vašich možnostech financování (výši vlastních zdrojů, výši předjednané hypotéky. Následně stejně jako vy i já budu pozorně vyhledávat nemovitosti odpovídající této specifikaci. Po vzájemném průběžném informování o výsledných vytipovaných nemovitostech se dohodneme na případných prohlídkách a společně vyhledáme tu nejlepší splňující vaše představy a odpovídají požadovanému technickému stavu. Vystavím vám PROTOKOL O INSPEKCI NEMOVITOSTI, který vám zcela jistě pomůže při vyjednávání o ceně, popř. můžete jednání o ceně nechat plně v mé kompetenci. Vypracuji kompletní ROZPOČET NÁKLADŮ NA REKONSTRUKCI. Takto zpracovaný rozpočet akceptují všechny hypoteční banky a na jeho základě si uděláte kompletní představu o celkové výši vaší investice. a zcela jistě vám pomůže při vyjednávání se stavební firmou, nebo jednotlivými řemeslníky, o cenách za následnou rekonstrukci.

ZDARMA

 

KDY JE CENA ZDARMA?
POKUD SE MI PODAŘÍ VYJEDNAT SLEVU VYŠŠÍ NEŽ 3%
(průměrně dosahuji slevu ve výši 10 - 20% z kupní ceny nemovitosti)